Titto Bluni TB 35502
Out of stock
Description / Titto Bluni TB 35502
Titto Bluni TB 35502 is a stylish combination frame suitable for wide range of lenses. Buy this high quality frame with complete confidence at best prices guaranteed & great customer experience.
More Information
| SKU | 164316 |
|---|---|
| Frame Width | 140 mm |
| Eye Height | 42 mm |
| Eye Width | 54 mm |
| Nose Bridge | 17 mm |
| Temple Size | 135 mm |
| Size | Large (136 - 140 mm) |
| Available Lens Type | Distance, Reading, Bifocal, Progressive |
| Frame Shape | Rectangle |
| Material | Combination |
| Color | Blue-Grey |